Співпраця з батьками

/Files/images/suhomlin.png

/Files/images/11/IMG_5154.jpg /Files/images/11/IMG_5166.jpg
/Files/images/11/IMG_5161.jpg /Files/images/11/IMG_5159.jpg

Мета роботи колективу ЗДО з батьками вихованців:

• створення єдиного освітнього простору «Сім'я – дошкільний заклад»;
  • встановлення партнерських відношень з сім'єю кожного вихованця;

• створення атмосфери загальних інтересів;
  • надання допомоги сім`ї в питаннях розвитку дітей на основі діагностики.

Пріоритетні напрями роботи педагогічного колективу з батьками:

• сприяння підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, а також питань навчання і виховання дошкільнят;
  • залучення батьків до співпраці у створенні належних умов для життєдіяльності та розвитку дітей;
  • всебічне вивчення становища, статусу родини та моделі взаємодії з ними для здійснення диференційованого підходу;
  • залучення батьків до активної участі в заходах, що проводяться в дошкільному закладі, формування в них відчуття приналежності до колективу дитячого садка як однодумців і спільників;
  • формування усвідомленого розуміння батьками своєї відповідальності за максимальне забезпечення дитині повноцінного життя в майбутньому.

Важливий напрям своєї діяльності педагогічний колектив дошкільного закладу вбачає в збагаченні знань вихователів про сімейне виховання, поглибленні педагогічних знань батьків, досягненні єдності виховного впливу на дитину в сім’ї і в дошкільному закладі. Удосконалювати роботу з батьками – це у разі необхідності вносити зміни, які збагачують зміст і форми роботи, покращують різні її показники, роблять більш доцільною, сучасною, гнучкою.

Процес удосконалення – довготривалий та безперервний. Його дошкільний заклад здійснює у різних напрямах:
  • гуманізація змісту і форм роботи з сім’єю;
  • гармонізація взаємин педагогів та батьків;
  • підвищення ефективності застосовуваних вихователем у роботі з батьками