Працюємо для дітей

Наш Колектив: молодий, творчий, завзятий. Педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом заклад забезпечений відповідно до штатного розпису.

Працює під гаслом:

Дитина – це не глечик,
який треба наповнити,
А факел, який треба запалити.
А для цього потрібно самому горіти!

Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагогічний колектив забезпечує загальний розвиток дитини. Все це буде слугувати підгрунтям для набуття в подальшому спеціальних знань, умінь і навичок, формування стійких особистісних якостей.

/Files/images/2021-2022/ЗДО№93.ПЕДАГОГІЧНІ РОБІТНИКИ - ТВОРЧІ ФЕЇ.jpg

НАШІ ВИХОВАТЕЛІ

/Files/images/2022-2023/perlinki/АЛЛА 1.jpg Єретік А.М.
Група №1
Вихователь займається освітою дітей: їх вихованням, навчанням і розвитком. Робить з ними зарядку, проводить заняття з розвитку мовлення, навичок усної лічби, малювання, ліплення, природознавства. Розвиває у дітей увагу, пам'ять, мислення, кмітливість, ініціативність, навички спілкування.
/Files/images/foto_kollektivu/НАСТЯ 2.jpg Чорна А.А.
Група №2
Дітям надається можливість виявляти себе як самостійну особистість, тому діти вільно спілкуються між собою та з дорослими, самостійно розвиваються, відверті, розкуті у взаємовідносинах. В групі був створено оптимальний розвивальний життєвий простір:фізичний, музичний, сенсорний,розвивальний та маніпуляцій ний осередки.В роботі з дітьми широко використовується нетрадиційний ігровий матеріал: защепки, кришечки, ґудзики тощо. Вихователь збагачує навчально-виховний процес художнім словом, а саме: забавлянками, потішками, віршами, казками, народними іграми.
/Files/images/foto_kollektivu/АЛЕНКА 6.jpg
Петрова О.С.
Бабенко Н.І.
Група №5
Вихователь особливу увагу приділяє здоров'язберігаючим технологіям в роботі з дошкільнятами. Розвитку дрібної моторики, крупотерапії, кольоротерапії, казкотерапії.
/Files/images/foto_kollektivu/НАСТЯ 6.jpg
Усенко А.О.
Група №6
Вихователь особливе значення придає організації ігор як одному із видів природної дитячої діяльності. Саме через гру діти пізнають світ, готуються до життя, набувають різних практичних знань і вмінь. Оскільки в ранньому віці починає формуватися ставлення до людей, велика увага приділяється іграм із природнім матеріалом.
/Files/images/foto_kollektivu/ЖАННА 7.jpg Лисенко Ж.О.
Група №7 .
Протягом всього навчального року у дітей розвиваються організаційні, загально-пізнавальні, конструктивні, мовленнєві та контрольно-оцінні вміння і навички, виховується позитивне ставлення до майбутнього життя. Свідченням високих знань та вмінь дітей цієї групи є їх активна участь у районних конкурсах «Обдарована дитина», "Пісенний вернісаж" тощо. Вихователь працює над впровадженням елементів казкотерапії. В процесі різноманітних казкотерапевтичних занять вихованці пізнають світ не тільки розумом, а й серцем. Особлива увага приділяється вивченню літературної спадщини українського народу.
/Files/images/foto_kollektivu/НАТАША 8.jpg Верещагіна Н.В.
Група №8 .
Внаслідок збагачення життєвих вражень дошкільника, вихователь розширює, урізноманітнює , вдосконалює всі форми активності дітей. Впроваджує технологію раннього навчання М.Зайцева. Педагог використовує в своїй роботі з дітьми ідеї видатного педагога В.О. Сухомлинського , навчає своїх вихованців спілкуватися з природою, самостійно робити відкриття, пізнавати себе та відчувати гордість за зроблене своїми руками.
/Files/images/foto_kollektivu/МАРИНА 9.jpg Кураксіна М.А.
Група №9 .
З метою ефективного впровадження програми розвитку і виховання дитини старшого дошкільного віку велика увага приділяється створенню ефективної організації життя дитини в дошкільному закладі . При плануванні роботи з дітьми передбачається інтегрований підхід до організації життєдіяльності дітей, змістовної цілісності, системності, послідовності, ускладнення та повторення програмового матеріалу. Кожна дитина має змогу працювати у своєму темпі, привчаючись самостійно мислити і діяти.
/Files/images/foto_kollektivu/НАСТЯ 10.jpg
Шульгіна А.О.
Група №10 .
Особлива увага приділяється формуванню у дітей розуміння того, що своє здоров'я та життя треба вміти берегти і захищати. В цьому їм допомагають дидактичні ігри. Діти вчаться самостійно приймати рішення в складну хвилину.
/Files/images/foto_kollektivu/ЛЕНА 11.jpg Лєбєдєва О.В.
Група №11 .
Вихователь особливу увагу приділяють організації розвивальної діяльності дітей протягом дня. Вони сприяють систематизації уявлень дітей щодо навколишнього світу, визначають розуміння дітьми соціальних норм поведінки та здатність до суджень; розвивають вміння абстрагувати, увагу, уяву, мислення.
/Files/images/foto_kollektivu/ВИТА 12.jpg Калюк Вікторія Вікторівна
Група №12.
актуалізація питань щодо формування у дітей навичок здорового способу життя, є характерною особливістю освітнього процесу в цій групі. Діти свідомо вибирають здорове майбутнє, вміють дбати про власний стан і безпеку.